SILLASTEND


Sillastend ja reguleerimine on teenus, mis tagab auto sõiduomadused ning aitab rehvidel kauem vastu pidada. Regulaarne sildade reguleerimine pikendab rehvide eluiga ja vähendab liigset kütuse kulu!
Kindlasti tuleb sillad paika reguleerida, kui  auto veermikus on vahetatud detaile, mis mõjutavad silla asendit.

VAK Service kasutab sildade reguleerimiseks, uue põlvkonna 3D sillastendi HOFFMANN Geoliner 790_Pro42_AC400 ja töö toimub 5,5 m pikkusel 4-Post platvormtõstukil BLIZ ROTARY Lift SM 65-55 tõstevõisusega 6500kg mis võimaldab ka suurte, täispikkade ja kõrgete Mercedes-Benz Sprinter ja Volkswagen Crafter kaubikute teenindamist.
Mercede-Benz sõidukite veovõllide ning kaldenurkade mõõtmiseks kasutame lisana "Romess" inklinomeetrit.
Hoffmann sillastendi rattareflekitorid kinnituvad (ülikergete) magneesiumist AC400 kolmepunkti kiir- rattaklambritega rehvide külge, seega jääb ära velgede vigastamise võimalus.

Nende märkide põhjal tead, et Sinu auto vajab SILLASTENDIS sildade seadenurkade kontrolli ja reguleerimist:

1. Rehvid on kulunud ebaühtlaselt
2. Auto kaldub kõrvale sõidutrajektoorilt
3. Kurvidest välja sõites tuleb rool tagasi raskelt "null" asendisse
4. Rool on keerates "tundlik"
5. Otse sõites on rool viltu
6. Auto otsib teed
7. Auto kipub libedaga kergesti külglibisemisse minema.
8. Normaalsest suurem veeremüra.

NB! Reguleerimata sildade ja ebaühtlaselt kulunud rehvidega auto kasutab teekonna läbimiseks rohkem energiat ja jõudu ehk kütusekulu on suurem!

Reguleeritud sild:

1. Vähendab kütusekulu
2. Pikendab rehvide eluiga
3. Parandab auto juhitavust

Isegi kui probleeme ei ole alati märgata, on soovitatav sildade reguleerimist teha iga 6. kuu tagant või peale igat rehvivahetust või vähemalt 1 kord aastas, see aitab vältida rehvide ebaühtlast kulumist ning säästa raha pidevalt uute rehvide ostmise arvelt.

Auto sillastend on lihtne protseduur ent see vajab spetsiaalseid seadmeid, tuvastamaks rataste asümmeetria põhjuse ja ulatuse. Tavaliselt on eelpool kirjeldatud vead tingitud veermiku ja rooliosade kulumisest või purunemisest. Sildade reguleerimise eeltingimuseks on kulunud liigendite ja detailide asendamine uutega, sest kulunud liigendite tõttu muutuvad ratsate asendid ja silla seadistus läheb paigast ära.

Sinu auto pikaealisus sõltub sellest, kui kiiresti tekkinud probleemid lahendatud saavad. Kohe kui märkad oma auto juures midagi tavapärasest erinevat, too oma auto VAK Service esindusse, kus meie spetsialistid vea tuvastavad ja parandavad.

Broneeri aeg sildade reguleerimiseks VAK Service kodulehel oleva kontaktivormi abil, või helista meile!

Üldtelefonile 6 744 555 . Meie esindus asub Tallinnas Nõmmel, aadressil Tähetorni 21G.


Hoolduse-ja varuosade spetsialist

Jordan Valdma
üldtelefon:      +372 6 744 555
mobiiltelefon: +372 51 67 288
E-post: info@vakservice.ee

Helista meile!


 

BRONEERI AEG MEIE KALENDRIS!